محل تبلیغات شما

Image result for ‫خانم معلم اولیا سیاوش را‬‎
هفته اول مهرماه بود؛ خانم معلم، اولیای سیاوش را به منظور صحبت در مورد وضعیت رفتار و تحصیل پسرشان، به مدرسه فراخواند.
پدر سیاوش رفت و وقتی خودش را معرفی کرد، معلم به او گفت: میخواهم بدانید که فرزندتان نیاز به داروی ریتالین
(دارویی برای کسانی که مشکل تمرکز و بیش فعالی دارند) دارد. او سرِ کلاس، بسیار تشویش و اضطراب دارد و در یادگیری،
دچار مشکل است. پدر با پیشنهاد معلم موافقت کرد، اما سیاوش گفت که در مقابل چشم دانش آموزان کلاس، خجالت می کشد دارو را بخورد.

معلم پیشنهاد داد که سیاوش برای خوردن قرص ریتالین به اتاق معلمان برود و یک قهوه هم برای خانم معلم آماده کند
و سپس به کلاس برگردد. سیاوش موافقت کرد. کارها به مدت یکماه بر وفق مراد بود. خانم معلم یکبار دیگر پدر را فراخواند
و رفتار پسرش را ستود و نهایت رضایت خود را از رفتار و آرامش و یادگیری سیاوش ابراز کرد.
پدر از شنیدن سخنان معلم خوشحال شد و با تبسم رو به فرزندش کرد و گفت: بسیار زیباست که حالا تو بهتر از قبل یاد می گیری،
درباره تغییری که از آن گذر کردی و موفقیتی که به آن دست یافتی بگو. سیاوش گفت: پدر، بسیار ساده بود، من به اتاق معلمان می رفتم
و قهوه خانم معلم را آماده می کردم و قرص ریتالین را در قهوه او می انداختم.! معلم بسیار آرام شده بود، عصبانی نمی شد
و با مهربانی به ما درس می داد.! به راحتی کودکان را ملامت نکنیم. گاهی اوقات ما احتیاج به تغییر داریم نه آنها

بعدا نوشت : جمعه هفتم تیر ماه تولد زهرا خانم دوستانه است.تولدش مبارک.

صرفا جهت یادآوری 16

صرفا جهت یادآوری 15

دو پست در یک پست 13

معلم ,سیاوش ,خانم ,پدر ,قهوه ,ریتالین ,خانم معلم ,رفتار و ,سیاوش گفت ,و با ,قرص ریتالین

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب عمومی (همه چیز در یک نگاه) وبلاگ جامع فارسی dimobsraba تکنولوژی چراغی فرا روی آموزش یا صاحب الزمان تماشاگر roilusbili دانلود رایگان فیلم من و شارمین رودخانه دز و پارک های ساحلی دزفول قفل الکترونیکی کارن