محل تبلیغات شما
Image result for اگر نمیخواهی هرگز از خوبی کردن هایت پشیمان شوی

Image result for ادواردو آنیلی

ادواردو دانشجویفلسفه ادیان در دانشگاه معروف "پرینستون ” نیویورک بود. خودش هم متولد نیویورک بود.

او انجیل وتورات را خوانده، اما این‎‎ها او را قانع نکرده بود. در 20 سالگیبرحسب اتفاق در کتابخانه چشمش به قرآن افتاده

و چند آیه از آن را میخواندو احساس میکند این نمیتواندکلام بشر باشد. قرآنرا کامل میخواند و تصمیم میگیردمسلمان شود؛

بدون اینکه نیاز به م با کسی را احساس کند.به یک مرکز اسلامی در نیویورک میرود و آنجامیگوید من میخواهممسلمان شوم،

شهادتین را میگوید و آنجانامش را "هشام عزیز ” میگذارند. ادواردو پس از سفر به ایرانشیعه شد و توانست با امام خمینی (ره)

دیدار کند.

دکتر قدیری ابیانه درباره شیعهشدن و اولین سفر ادواردو به ایران می­ گوید: "بعد از شیعه شدن و ذکر شهادتیندر نزد آقای فخرالدین

حجازی، نام او را "مهدی" گذاشتیم. بار اول که به ایران آمد، خدمت حضرتامام (ره) رفت.در آن ملاقات، حضرت آیتا ای، آقای

هاشمی، سیداحمد خمینی وفخرالدین حجازی حضور داشتند و یک دوست ایرانی ما که الان در مشهد است و نمیخواهداسمش را ببریم و

دوست ادواردو نیز بود، کار ترجمه را بر عهده داشت. این دوست مشترکمانبعدها گفت که بعد از دیدار با امام به نمازجمعه رفتیم که

ادواردو در صف اول بود. . در این سفر او به مشهد، برای زیارت امامرضا (ع) رفت. در آنجا بهشدتتحت تأثیر زیارت قرار گرفته بود و

میگفت که من وجود امام رضا (ع) را حس میکردم.وقتی از او پرسیدم از امام رضا (ع) چهچیزی خواستی؟ گفت: خواستم که

از خدابخواهد که قلب پدرم را نسبت به من مهربان کند."

صرفا جهت یادآوری 16

صرفا جهت یادآوری 15

دو پست در یک پست 13

امام ,ادواردو ,آن‎جا ,نیویورک ,سفر ,شیعه ,به ایران ,رضا ع ,او را ,بعد از ,شدن و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هیئت ابوالفضل العباس_.روستای جوزاربکش _.شهرستان نوراباد ممسنی نوای طرب synchlustpanhy آنلاین inuatrichdebt پروژه های دانشجویی دانشجویان ، فایلهای گرافیکی ، مرجع کامل فایل دانشجویی Peter's info روستای توكل Biochemistry Joyce's info