محل تبلیغات شما
دعای مجرب برای سلامتی پدر و مادر (دعا برای حفظ پدر و مادر)
طلب سلطنت بى نظیر

رَبِّ اغْفِرْ لِی وَهَبْ لِی مُلْکًا لَّا یَنبَغِی لِأَحَدٍ مِّنْ بَعْدِی إِنَّکَ أَنتَ الْوَهَّابُ ص آیه ۳۵

پروردگارا! مرا ببخش و حکومتى به من عطا کن که بعد از من سزاوار هیچ کس نباشد، که تو بسیار بخشنده‏اى

طلب توفیق بر شکر نعمتها و اعمال شایسته

رَبِّ أَوْزِعْنِی أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتِی أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَعَلَى وَالِدَیَّ وَأَنْ أَعْمَلَ صَالِحًا تَرْضَاهُ

،نمل آیه ۱۹واحقاف آیه ۱۵

پروردگارا! شکر نعمتهایى را که بر من و پدر و مادرم ارزانى داشته‏اى به من الهام کن، و توفیق ده تا عمل صالحى که موجب رضاى

توست انجام دهم 

طلب یاور و وزیر

وَاجْعَل لِّی وَزِیرًا مِّنْ أَهْلِی // هَارُونَ أَخِی // اشْدُدْ بِهِ أَزْرِی // وَأَشْرِکْهُ فِی أَمْرِی

// کَیْ نُسَبِّحَکَ کَثِیرًا // وَنَذْکُرَکَ کَثِیرًا // إِنَّکَ کُنتَ بِنَا بَصِیرًا طه آیات ۲۹ - ۳۵

و وزیرى از خاندانم براى من قرار ده. // برادرم هارون را! // با او پشتم را محکم کن؛ // و او را در کارم شریک ساز؛ //

تا تو را بسیار تسبیح گوییم؛ // و تو را بسیار یاد کنیم؛ // چرا که تو همیشه از حال ما آگاه بوده‏ اى 

طلب رحمت الهى و رشد

رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَهً وَهَیِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا کهف آیه ۱۰

پروردگارا! ما را از سوى خودت رحمتى عطا کن، و راه نجاتى براى ما فراهم ساز

صبر و ثبات قدم در مسیر حق

رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَیْنَا صَبْراً وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِینَ بقره آیه ۲۵۰

پروردگارا! پیمانه شکیبایى و استقامت را بر ما بریز! و قدمهاى ما را ثابت بدار! و ما را بر جمعیت کافران، پیروز بگردان

شرح صدر

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی طه آیه ۲۵

پروردگارا! سینه ‏ام را گشاده کن

تفویض

أُفَوِّضُ أَمْرِی إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ بِالْعِبَادِ غافر آیه ۴۴

من کار خود را به خدا واگذارم که خداوند نسبت به بندگانش بیناست

صرفا جهت یادآوری 16

صرفا جهت یادآوری 15

دو پست در یک پست 13

آیه ,پروردگارا ,طلب ,تو ,لِی ,عطا ,ما را ,را بر ,به من ,تو را ,کن، و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Bruna's memory ساعت مچی دخترانه مردانه زنانه روز عشق ولنتاین بهمن 2020 1398 وبلاگ نمایندگی گیلان گروه بهداشت تــــــــا شـــهــــادت بــــــا ولایـــت مــــا رهــــــسپــــــاریــــم حسین بیات اخبار کتابداری طلوع عشق ورزشی Sean's style